image برخورد خودرو محبوس شدن فرد از دریچه دوربین/بازدید سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از ایستگاه ۱۰۵

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرج

انتصاب سرپرست جدید امور ارتباطات و بین الملل سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری کرج

طی حکمی از سوی رئیس سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری کرج، مسئولان جدید و قدیم امور ارتباطات و بین الملل این سازمان تودیع و معارفه شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری کرج، مراسم تودیع و معارفه مسئولان جدید و قدیم امور ارتباطات و بین الملل سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری کرج؛ با حضور معاونین، مسولان حراست و  بازرسی وسایر مسئولین در محل دفتر رئیس این سازمان، برگزار شد.

 طی این مراسم، رئیس سازمان با تقدیر و تشکر از زحمات سید جواد موسوی در زمان تصدی سمت مسئول ارتباطات و امور بین الملل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، محبوبه بابائی را به عنوان سرپرست جدید این سمت معرفی کرد.
در این مراسم، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، ضمن قدردانی از تلاش های مسئول پیشین واحد روابط عمومی با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها می توانند با اطلاع رسانی به موقع و صحیح از اقدامات و عملکرد نهاد متبوع خویش، در جامعه اعتماد ایجاد کنند، اظهار داشت: انعکاس صحیح عملکرد ادارات و سازمان ها توسط روابط عمومی ها با بهره گیری از شیوه های نوین ارتباطی، علاوه بر اینکه امید آفرینی در جامعه را بوجود می آورند، سازمان را به جلو پیش خواهد برد.

عباس وحیدی در ادامه تاکید کرد: با توجه به وسعت عملکرد و وظایف متعدد این حوزه، باید تلاش در این زمینه تداوم داشته باشد.

مسئول سابق روابط عمومی این سازمان نیز در حاشیه مراسم، گفت: بر خود لازم می دانم از تلاش و همراهی یکایک عزیزان و همکاران در حوزه روابط عمومی که تلاش و پیگیری ویژه ای برای انجام امور و پیشبرد اهداف سازمانی داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

در بخش دیگری از این مراسم، مسئول جدید روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، نیز با تاکید بر اینکه بمنظور افزایش دانش افزوده حاصل از خدمات و زحمات مدیران قبلی سعی و تلاش خواهد داشت، گفت: خوشبختانه ساختار و جایگاه روابط عمومی در مقطع کنونی به لحاظ نیروی انسانی، فضای فیزیکی و امکانات به مراتب بهتر از سالهای گذشته است و با خروج از فضای سنتی برای سازمان متبوع خود ماموریت های جدید و ملی تعریف کرده است.

محبوبه بابائی افزود: امروز مجموعه روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج یک مجموعه پویا، فعال، الکترونیک و دیجیتال است که ضمن توجه به موضوع اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی، تعریف ماموریت های جدید را نیز در دستور کار خواهد داشت و یقینا از توان کارشناسی و نظرات مدیران قبلی در زمینه پیشبرد اهداف سازمانی، بهره کافی و لازم را خواهیم برد.
وی همچنین از حسن اعتماد سرپرست سازمان ، برای سپردن این پست سازمانی و همچنین اعطای حکم جدید به وی تقدیر و تشکر کرد.

در پایان سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، با تقدیر از زحمات “سید جواد موسوی” در زمانِ تصدی این مسئولیت، برای “محبوبه بابائی” سرپرست جدید روابط عمومی سازمان آرزوی موفقیت کرد و از وی خواست تا با استفاده از خرد جمعی و بهره گیری از شیوه های نوین اطلاع رسانی، در جهت اعتلای سازمان متبوع خود گام های موثرتری را بردارد.

گفتنی است، “محبوبه بابائی” پیش از این سابقه فعالیت در پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، روابط عمومی های شهرداری مرکز، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج، سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهردار کرج و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج را در کارنامه خود داشته است.

درباره روابط عمومی
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.