image وحیدی تاکید کرد: لزوم مهارت آموزی سربازان امریه در دوران خدمت / بهره مندی از توانمندی نیروهای جوان سرباز، فرصت مناسبی در راستای تحقق اهداف سازمان است image برخورد جرثقیل۳۰ تنی با ساختمان مسکونی

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرج

در تصادف پیاپی در بلوار شورا دو نفر فوت و ۹ نفر مصدوم شدند

photo_2020-11-07_08-04-56
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، اعلام کرد که تصادف پیاپی در کلانشهر کرج سبب مرگ یک عابر و مصدومیت ۹ نفر دیگر شد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، اعلام کرد که تصادف پیاپی در کلانشهر کرج سبب مرگ یک عابر و مصدومیت ۹ نفر دیگر شد.
عباس وحیدی ، روز جمعه در تشریح حادثه گفت : یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ بامداد امروز در زیرگذر شورای کرج با یک دستگاه وانت نیسان برخورد کرد که در این راستا دو دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی به همراه ۶ نفر از نیروهای آتش نشانی، در محل حادثه حاضر شدند که در این خصوص یک دستگاه آمبولانس اورژانس نیز برای امداد رسانی به حادثه دیدگان در محل حاضر بودند.
وی ادامه داد: در زمان حضور تیمهای عملیاتی آتش نشانی و اورژانس، یک دستگاه خودرو اپتیما با سرعت بالا در حال عبور از مسیر بود که با تکنسین های اورژانس ، یک دستگاه موتور سیکلت و ۲ عابر حاضر در صحنه تصادف قبلی برخورد کرد.
وحیدی اظهار داشت: در مجموع در این ۲ حادثه ۱۰ نفر مصدوم شدند که یکی از آنان حین انتقال به بیمارستان به علت شدت مصدومیت جان باخت.
وی خاطرنشان کرد: مصدومان نیز با هماهنگی اورژانس به بیمارستان منتقل شدند. این مسئول تاکید کرد:ازدحام و توقف در کنار حادثه می‌تواند حادثه جدیدی را ایجاد کند و در روند کمک رسانی اختلال ایجاد شود.

درباره روابط عمومی
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.