image در راستای ایمن سازی تصرفات شهری برگزار شد/جلسه هماهنگی حوزه های ایمنی و پیشگیری و عملیات image بازدید رئیس و هیات همراه از روند فعالیت ایستگاه ۱۰۹

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرج

در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج برگزار شد/ جلسه کارگروه مسابقه بزرگ نقاشی

DSC_7791 (Copy)

کارگروه مسابقه بزرگ نقاشی در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، تشکیل جلسه داد.

کارگروه مسابقه بزرگ نقاشی در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، تشکیل جلسه داد.

به گزارش امور ارتباطات و بین الملل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، کارگروه مسابقه بزرگ نقاشی با موضوع ایمنی و آتش نشانی با محوریت دو موضوع جوائز و ارزیابی آثار ارسالی با حضور قائم مقام و معاونین و مسئولین سازمان به همراه کارشناسان سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج، سازمان خدمات شهری و  فرهنگی و هنری استان البرز، اداره آموزش و پرورش و دبیر انجمن هنرمندان استان البرز تشکیل جلسه داد.

در ابتدای این جلسه مهدی عسگری قائم مقام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، ضمن تشکر از حضور اعضای کارگروه در این جلسه اظهار داشت: هدف از برگزاری این مسابقه علاوه بر ایجاد انگیزه و نشاط در میان خانواده هایی که فرزندانشان در این مسابقه شرکت می کنند، بحث آگاهی بخشی و آموزش شهروندی است که این امر به عنوان یکی از وظایف ذاتی سازمان آتش نشانی محسوب می شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: آتش نشانی علاوه بر حضور بر سر عملیات امداد و نجات و حریق، بحث نجات جان همشهریان است.

رشیدی، معاون مالی و اقتصادی سازمان نیز با بیان اینکه امور مربوط به مسابقه نقاشی با محوریت سازمان آتش نشانی انجام می گیرد اظهار داشت: در این راستا نظرات سازنده دوستان کارگروه می تواند ما را در این امر خطیر یاری رساند و از اعضای کارگروه خواست تا با همدلی و اتفاق نظر امور را رو به جلو پیش ببرند.

خمسه، معاون عملیات سازمان نیز بهره مندی از فضاهای اجتماعی و شبکه های مجازی امری مثبت در امر اطلاع رسانی خواند و اظهار داشت: فضای مجازی در پیوندی عمیق با واقعیت های جهان امروزی قرار دارد که در این خصوص می تواند فرصتی قلمداد شود که تمامی البرزنشینها را در این امر دخیل کرد.

وی با مثبت ارزیابی کردن این قسم از مسابقات توسط سازمان، افزود: با برگزاری این مسابقات می توان خانواده های فرزندانی که زیر ۱۸ سال دارند را درگیر کرد و در امر فرهنگ سازی و ارتقای سطح آموزش خانواده های البرز نشین مثمر ثمر باشد.

رئیس اداره آموزش و تربیت بدنی سازمان نیز در ادامه این جلسه خاطرنشان کرد: تعداد آثار ارسالی تا کنون ۲۵۰ اثر می باشد که عموما از طریق واتساپ به این سازمان رسیده است.

پویا حسرتی با بیان اینکه اطلاع رسانی نیز در این حوزه توسط واحد ارتباطات و بین الملل سازمان به درستی صورت گرفته است افزود: بعضا در آثار ارسالی که از سوی مخاطبین به این سازمان ارسال شده است، نقاشی هایی از استانهای همجوار و بعضا کل کشور نیز به دست ما رسیده است که این گواه آن است که سازمانهای آتش نشانی و فرهنگی دیگر شهرها نیز خود را سهیم در این امر خطیر و اطلاع رسانی دانسته اند.

در ادامه این نشست قنبری، دبیر انجمن هنرمندان استان البرز، با توجه به اقدام مثبت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، در امر فرهنگی و اطلاع رسانی، اظهار داشت: با توجه به اینکه استان هنرمندان زیادی را در خود جای داده است، امید است که در آینده نیز شاهد برگزاری جشنواره هایی با این سبک و سیاق باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه این مسابقه به عنوان یک تجربه محسوب می شود، افزود: امید است با برگزاری مسابقات استانی در این حیطه، در مراحل بعدی شاهد برگزاری هر چه بهتر مسابقات در سطح ملی و کشوری باشیم.

مسئول روابط عمومی سازمان نیز با بیان اینکه موضوع مسابقه به صورت آزاد پیشنهاد شده است، افزود: این مسابقه در سه رده سنی خردسال.نوجوان و جوان با موضوعات مرتبط با بحث امداد و نجات و حریق و آتش نشان است.

محبوبه بابائی در این خصوص اظهار داشت: امید است با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده در شبکه های اجتماعی و توزیع پوستر و ساخت تیزر برگزاری مسابقه نقاشی، تعداد شرکت کنندگان و کیفیت آثار ارسالی از سوی مخاطبین در این مسابقه بی سابقه باشد.

این مسئول در ادامه از همکاری و همفکری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج و دیگر دستگاه های ذی صلاح، تقدیر و تشکر کرد.

در پایان این نشست مقرر گردید، ۵ نفر به عنوان داور به تفکیک دو نفر داور از آموزش و پرورش، ۲ نفر از انجمن هنرمندان استان البرز و یک نفر از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، به داوری آثار ارسالی بپردازند.

عکس تولیدی/ امور ارتباطات و بین الملل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج

درباره روابط عمومی
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.