تصادف زنجیره ای در جاده کرج – چالوس یک فوتی و چهار مصدوم بر جای گذاشت image وحیدی خبر داد: توزیع ۴۳ بسته کمک معیشتی میان افراد کم برخوردار در کرج

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرج

سرپرست سازمان آتش نشانی در پیامی فرا رسیدن اربعین حسینی را تسلیت گفت

IMG_2358
عباس وحیدی، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) طی پیامی …۱۳۹۹/۷/۱۶ ۲۳:۱۳:۱۵٫

عباس وحیدی، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) طی پیامی این روز را به تمامی شیعیان جهان بالاخص مجموعه مدیریت شهری و پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج تسلیت گفت.

به گزارش امور ارتباطات و بین الملل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، در متن این پیام آمده است:

السلام علیک یا اباعبدالله
‌اینک قریب چهل روز از غروب غم فزای شهادت شقایق‌ها می‌گذرد و اینک از صدای نحس شلاق خزان بر پیکر آلاله‌ها اربعینی می‌گذرد و اسارت، سیلی، غربت، فریاد و بیدارگری سهم حاملان پیغام قاصدک های عترت و عظمت شد.

از آن روز تا امروز چهل روز در سوگ ابرمردی نشستیم که حیات اسلام مدیون رگ‌های پاره پاره اوست. قصه سر و نیزه، قصه لب‌های خونین و قرآن، قصه سیلی و صورت گلگون کودک غمگین و تمام حقیقت هایی که هر سال از پرده چشمان ما می گذرد را شنیده‌ایم.

اربعین از رازهای هستی است و اربعین حسین(ع) روز بسط لطف اوست بر پیروان و دوستدارانش و در مقام حسین(ع) همین بس که در زیارت اربعینش خطاب به جدشان محمد مصطفی(ص) و پدر بزرگوارشان حضرت علی(ع) و مادر گرامیشان فاطمه(س) می‌گوییم که خداوند عزاداری شما را در رثاء حسین(ع) قبول فرماید.

اربعین حسینی تسلیت و تعزیت باد

درباره روابط عمومی
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.