خارج کردن پای کودک بازیگوش از بین تنه درخت تبریک ریاست سازمان به مناسبت عید سعید فطر

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرج

معاونت عملیات سازمان از پوشش کامل ایمنی مراسم نماز عید فطر در کلانشهر کرج خبر داد

معاون عملیات سازمان آتش نشانی کرج اعلام کرد:

آماده باش کامل نیروهای آتش نشانی در مراسم عید سعید فطر.

با توجه به فرا رسیدن عید سعید فطر و حضور هزاران نمازگزار در مصلای کرج،مساجد و اماکن مذهبی برای برپایی نماز در این روز بزرگ، آتش نشانان کرج  تامین ایمنی محل برگزاری این مراسم را عهده دار است.

علی خمسه  معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج با اشاره به اهمیت تامین ایمنی نمازگزاران در این روز گفت:

نیروهای آتش نشانی در نقاط اصلی مشخص شده و ۲۷ ایستگاه این سازمان در سطح شهر کرج در آماده باش کامل قرار دارند و سازمان تمهیدات ویژه ای برای تامین ایمنی این مراسم در نظر گرفته است.

وی افزود: آتش نشان در این روز با استقرار خودروهای سبک، سنگین با تجهیزات کامل در نقاط مختلف محل برگزاری نماز عید سعید فطر و اطراف مصلی کرج مستقر می شوند.

علی خمسه بیان داشت: این استقرار در دو بخش تامین ایمنی بخش های داخلی مصلی و قسمت خارجی شامل ایمنی قسمت های شمالی و جنوبی خیابان های اطراف و معابر عمومی محل برگزاری نماز عید فطر خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: آتش نشانان از ساعات اولیه بامداد روز برگزاری مراسم در نقاط مشخص شده در مصلای کرج و اطراف این محل و تمامی نقاط هدف سازمان در سطح شهر،حاضر و مستقر خواهند شد و آتش نشان به همراه چندین خودرو عملیاتی سنگین و دستگاه خودرو عملیاتی سبک  به صورت ثابت و سیار تا پایان برگزاری مراسم و تخلیه کامل محل برگزاری نماز و عادی شدن اوضاع در محل باقی خواهند ماند.

وی با اعلام این که “محمد یساولی” ریاست سازمان آتش نشانی شهرداری کرج نیز از ساعات اولیه مراسم در مصلای کرج حضور یافته و بر نحوه استقرار و آمادگی نیروهای آتش نشانی نظارت مستقیم خواهند داشت، تصریح کرد: تعدادی از مدیران ارشد عملیاتی این سازمان نیز با خودروهای خود به صورت گشت زنی علاوه بر سرکشی به اکیپ های استقراری، وضعیت ایمنی مراسم را تحت کنترل خواهند داشت.

خمسه در پایان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان گرامی، توصیه کرد که در صورت بروز هرگونه آتش سوزی و حادثه ای، خونسردی خودشان را حفظ کنند و از محل حادثه فاصله بگیرند و بلافاصله مراتب را با سامانه ۱۲۵ و یا نیروهای آتش نشانی مستقر در محل اطلاع دهند.

درباره روابط عمومی
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.