image انفجار گاز در شهرک خاتم ۲ مصدوم بر جای گذاشت

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرج

وحیدی خبر داد: مهلت ارسال آثار مسابقه بزرگ نقاشی «ایمنی و آتش نشانی» تا پایان بهمن ماه تمدید شد

4583315d-f072-4c5d-99d5-ce368f145dd8

مهلت ارسال آثار مسابقه بزرگ نقاشی «ایمنی و آتش نشانی» به دلیل درخواست مکرر شهروندان کرجی و استقبال بی نظیر از این مسابقه تا پایان سی ام بهمن ماه تمدید شد.

مهلت ارسال آثار مسابقه بزرگ نقاشی «ایمنی و آتش نشانی» به دلیل درخواست مکرر شهروندان کرجی و استقبال بی نظیر از این مسابقه تا پایان سی ام بهمن ماه تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، عباس وحیدی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، با اشاره به استقبال از مسابقه نقاشی ” ایمنی و آتش نشانی” در سطح استان البرز، گفت: تاکنون بیش از ۳۰۰ اثر به دبیرخانه مستقر در این سازمان رسیده است.
وی در ادامه تاکید کرد: ترغیب تمامی گروه های سنی از ۷سال تا ۱۸ سال به انجام فعالیت‌های هنری در اوقات فراغت، آموزش غیر مستقیم موارد ایمنی و پیشگیری از حوادث غیر مترقبه و فعالیت های آتش نشانان در حیطه شهری، سبب تقویت حس خودباوری و اعتماد به نفس در این سه رده سنی می شود و زمینه ارتقا سطح مشارکت اجتماعی دانش آموزان را فراهم می آورد.
این مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: این مسابقه بزرگ به همت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج و با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج، به منظور آشنا شدن بیشتر جامعه هدف، با فعالیت های مربوط به آتش‌نشانی و سختی کار آتش‌نشانان و همچنین توجه ویژه به نقش آموزش‌های عمومی در راستای کاهش آثار سوء ناشی از وقوع حوادث و سوانح، کمک به ترویج و ارتقای سطح فرهنگ ایمنی در جامعه و پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی در سه رده سنی: خردسالان، نوجوانان و جوانان برگزار شده است.

وحیدی اظهار داشت: موضوعات مربوط به این مسابقه با توجه به فراوانی موضوعات ایمنی و فعالیتهای حوزه آتش نشانی به صورت آزاد است که علاقه مندان می توانند از همین امروز تا ۳۰ بهمن ماه سالجاری آثار خود را با توجه به عدم شیوع ویروس کرونا از طریق فضاهای مجازی از سه  طریق؛آدرس ایمیل: Email: Amoozesh@karaj125.ir یا به شماره واتساپ ۰۹۳۸۳۶۰۱۲۴۶ و یا  ارسال عکس اثر به پیج اینستاگرامی سازمان به آدرس: @karajcity125 ارسال نمایید.

شایان ذکر است؛ همچنین علاقه مندان می توانند آثار خود را به نشانی: البرز، کرج، انتهای بلوار امامزاده حسن، نرسیده به پل ذوب آهن، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج،کد پستی: ۳۱۵۷۸۱۳۳۶۱،  واحد امور ارتباطات و بین الملل یا امور آموزش و تربیت بدنی سازمان ارسال نمایند.

درباره روابط عمومی
نوشته های مرتبط
  • همه موارد
  • نویسنده
  • دسته بندی

نظرتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود.